به سایت شرکت سپاهان پویه خوش آمدید

about us farsi

معرفی شرکت

    • این مجموعه در سال 1371 در شهر اصفهان تأسیس گردید. فعالیتهای تولیدی این شرکت در سال 1375 و با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن از اداره کل صنایع استان اصفهان در شهرک صنعتی مورچه خورت آغاز گردید و در سال 1376 نیز با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات پلی پروپیلن گسترش یافت.

اطلاعات بیشتر ...

محصولات

کادر فنی متخصص و پشتوانه 25 سال تجربه در تولید لوله و اتصلات

افتخارات شرکت

شرکت سپاهان پویه، علاوه برپنج نشان استاندارد ملی، دارای گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO-9001-2015، گواهینامه نظام مدیریت زیست محیطی ISO-14001-2015، گواهینامه مدیریت کیفیت رضایت مندی مشتری ISO-10002-2014 از شرکت SGS و گواهینامه ISO-17025 می باشد.

 

سیستم گرمایش از کف:

سیستم گرمایش از کف یکی از مدرن ترین و جدیدترین سیستم های گرمایشی دنیاست که در بسیاری از کشورهای پیشرفته مورد استفاده قرار می گیرد. این روش باعث حذف سیستم رادیاتور و حذف فضای اشغال شده توسط آن می شود؛ دیوارها دوده نمی گیرد؛ راندمان سیستم حرارتی بالا می رود و در مصرف سوخت به طور قابل توجهی صرفه جویی می شود به طوری که طی چند سال هزینه خود را مستهلک می نماید. یکی دیگر از موارد مصرف لوله های پنج لایه استفاده آن در سیستم گرمایش از کف می باشد. لوله پنج لایه مستر پایپ به دلیل دارا بودن ساختار و ویژگیهای منحصر به فرد بهترین گزینه برای استفاده در این سیستم می باشد. عمر بالا، مقاومت در برابر خوردگی، عدم رسوب گیری، ضریب انتقال حرارت مطلوب و در نهایت عدم نفوذ پذیری اکسیژن که همواره یکی از مشکلات لوله های پلیمری به شمار می آید، مستر پایپ را مناسب ترین گزینه برای رکن اصلی سیستم گرمایش از کف قرار می دهد.


مزایای سیستم گرمایش از کف:

محیطی که در آن از سیستم گرمایش از کف استفاده شده باشد به جهت حذف رادیاتور و وسایل گرمایش دیگر، فضاهای مفید ساختمان افزایش می یابد و موجب حذف دوده ناشی از آنها می شود. گرما در تمامی ساختمان به طور یکنواخت توزیع می گردد به طوری که گرما از کف، از جایی که به آن نیاز است منشاء می گیرد، هوای سرد را به تدریج گرم کرده و به بالا می راند در نتیجه گرمای مطلوب در تمامی محیط (ارتفاع زیستگاهی) به صورت یکسان توزیع می گردد. ازمزایای سیستم گرمایش از کف می توان صرفه جویی در مصرف انرژی تا میزان50 درصد، گرمای بسیار مطلوب ناشی از انرژی تابشی، عدم گردش ذرات در هوا، هزینه نگهداری ناچیز و در نهایت عمر بسیار طولانی سیستم را نام برد.


کاربردهای سیستم گرمایش از کف:

از عمده کاربردهای این سیستم می توان به تأسیسات ساختمان های مسکونی و مکان های صنعتی اشاره کرد که همواره گرم کردن این گونه مکان ها، همچنین مخاطرات استفاده از وسایل گرمایش صنعتی یک معضل به شمار می رود. گرمای ناشی از وسایل گرمایشی متداول عمداتاً در زیر سقف در جایی که هیچ استفاده ای ندارد تجمع می یابد در نتیجه اجرای سیستم گرمایش از کف بسیار اقتصادی و مقرون به صرفه می باشد. اجرای این سیستم در محوطه استخر علاوه بر ایجاد گرمای مطلوب باعث خشک شدن رطوبت کف محوطه استخر شده، همچنین خطر لیز خوردن و برخورد با اشیاء دیگر را کاهش می دهد. از دیگر موارد کاربرد سیستم گرمایش از کف می توان استفاده آن در گلخانه های پیشرفته مرغداری های صنعتی و زمین های باز ورزشی اشاره کرد.