به سایت شرکت سپاهان پویه خوش آمدید

about us farsi

معرفی شرکت

    • این مجموعه در سال 1371 در شهر اصفهان تأسیس گردید. فعالیتهای تولیدی این شرکت در سال 1375 و با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن از اداره کل صنایع استان اصفهان در شهرک صنعتی مورچه خورت آغاز گردید و در سال 1376 نیز با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات پلی پروپیلن گسترش یافت.

اطلاعات بیشتر ...

محصولات

کادر فنی متخصص و پشتوانه 25 سال تجربه در تولید لوله و اتصلات

افتخارات شرکت

شرکت سپاهان پویه، علاوه برپنج نشان استاندارد ملی، دارای گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO-9001-2015، گواهینامه نظام مدیریت زیست محیطی ISO-14001-2015، گواهینامه مدیریت کیفیت رضایت مندی مشتری ISO-10002-2014 از شرکت SGS و گواهینامه ISO-17025 می باشد.

 

لوله های پنج لایه تولیدی شرکت سپاهان پویه، تلفیقی از فلز و پلیمر می باشد که علیرغم برخورداری از مزایای فلز و پلیمر، فاقد معایب آنها می باشد.

5 layer

  لایه های داخل و خارج لوله های تولیدی از مواد اولیه PEX یا PERT تشکیل شده است که در مقابل حرارت های بالا بسیار مقاوم می باشد. لایه وسط از جنس فلز آلومینیم مخصوص می باشد که به روش Over Lap و در تمامی طول لوله توسط دستگاه جوش آلتراسونیک جوشکاری گردیده است. در نتیجه ضمن جلوگیری از عبور نور و اکسیژن به داخل لوله، مانع اکسیده شدن قطعات فلزی تأسیسات می گردد. به منظور تلفیق لایه های داخل و خارج به فلز آلومینیم، از دو لایه چسب مخصوص استفاده شده که باعث یکپارچگی و استحکام لوله های تولیدی می گردد. مواد اولیه به کار گرفته شده در لوله های پنج لایه تولیدی این شرکت، دارای تأییدهای بهداشتی جهانی می باشد، لذا جهت استفاده برای آب شرب کاملاً مورد اطمینان می باشد. همچنین لوله های پنج لایه PE - AL - PE تولیدی این شرکت جهت مصرف در انشعاب آب زمینی ، دیواری و کلکتوری ورودی شبکه های آبرسانی شهری و روستایی مورد استفاده قرار می گیرد.

لوله های تولیدی این شرکت دارای نشان استانداردها ملی ایران می باشد و نیز با استانداردهای ASTM1281 و ASTM1282 مطابقت دارد و در آزمایشگاه مجهز شرکت، کلیه آزمونهای کیفی مورد نیاز به صورت پیوسته انجام گرفته و پس از حصول اطمینان از کیفیت آنها، آماده عرضه می گردد.

 

موارد استفاده

 موارد استفاده لوله های پنج لایه:

  • آب سرد و گرم مصرفی
  • لوله کشی پکیج، رادیاتور و فن کویل
  • سیستم های گرمایش از کف
  • صنایع غذایی و شیمیایی
  • تأسیسات برودتی
  • تأسیسات هوای فشرده