تماس باما

شرکت سپاهان پویه در سال 1371 در شهر اصفهان تاسیس گردید. فعالیتهای تولیدی این شرکت در سال 1375 و با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن از اداره کل صنایع استان اصفهان در شهرک صنعتی مورچه خورت آغاز گردید و در سال 1376 نیز با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات پلی پروپیلن گسترش یافت. این شرکت در سال 1390 نیز موفق به اخذ پروانه بهره برداری لوله های تلقیقی چند لایه گردید. محـصـولات پلی اتیلن این شرکت عمدتا جـهت مصرف در شبکه های آبرسانی شهری ، روستـایی ، آبیـاری تحت فشار (قطره ای ، بارانی ) و سیستم های فاضلاب شهری ، روستایی ، صنعتی و خانگی قابل استفاده می باشد. لوله و اتصالات پلی پروپیلن تولیدی شرکت، با توجه به مزیت های بسیار زیاد آن در مقایسه با لوله های فلزی ، در سیستم لوله کشی آب سرد و گرم منازل، تاسیسات حرارتی ، برودتی، صنایع غذایی، صنایع شیمیایی و … مورد استفاده می گیرد. لوله و اتصالات پنج لایه از دیگر محصولات این شرکت می باشد. این لوله ها تلفیقی از فلز و پلیمر است که علیرغم برخورداری از مزایای فلز و پلیمر، فاقد معایب آنها می باشد. کاربرد لوله های پنج لایه با مواد اولیه PEX وPERT جهـت آب سرد و گـرم مـصرفی ، لـوله کـشی پکـیچ ، رادیاتور و فن کویل، سیستم های گرمایش از کف، صنایع غذایی و شیمیایی و … می باشد. همچنین لوله های پنج لایه PE-AL-PE تولیدی این شرکت در انشعابات آب زمینی ، دیواری و کلکتوری ورودی شبکه های آبرسانی شهری و روستایی مورد استفاده قرار می گیرد.
شرکت سپاهان پویه دارای نشان استاندارد ملی ایران در زمینه تولید لوله های پلی اتیلن نرم آبیاری جانبی 16 میلیمتری ، لوله های پلی اتیلن سخت (PE100-PE80) مورد استفاده در آبرسانی ،فاضلاب و زهکشی. لوله و اتصالات پلی پروپیلن و لوله های چند لایه تلفیقی از اداره کل استاندارد استان اصفهان می باشد علاوه بر پنج نشان استاندارد ملی، شرکت سپاهان پویه، دارای گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO9001-2015 ، گواهینامه نظام مدیریت زیست محیطی ISO14001-2015 ، گواهینامـه مـدیریـت کیـفیت رضایـت مندی مشتریISO10002-2014 از شرکت SGS و گواهینامه ISO 17025 می باشد کلیه محصولات تولیدی شرکت در آزمایشگاه مجهز و زیر نظر متخصصین کنترل کیفی مورد آزمایش قرار گرفته و پس از تایید نهایی و حصول اطمینان از مطابقت با استانداردهای مربوطه ، آماده عرضه به بازار می گردد.
محصولات جديد اين شركت، لوله های پلي اتيلن تاشو (Lay Flat Pipes ) لوله های تاشوی بارانی ( Lay Flat Spray Hose ) و نوارهاي آبياري قطره ای (Irrigation Tapes ) مي باشد . لوله هاي پلي اتيلن تاشو، علاوه بر قابليت استفاده در مزارع نا هموار و غير مسطح، از مزيت سبكي وزن در مقايسه با لوله هاي پلي اتيلن مشابه و PVC ، نصب سریع و آسان ، قابليت جابجايي، جمع آوري و انبارش در پايان فصل كشت برخوردار مي باشد. لوله های تاشوی بارانی در سيستم هاي آبياري كم فشار، جايگزين مناسب و ارزان سيستم هاي آبياري باراني و قطره اي مي باشد. مصرف اين لوله ها عمدتاً در مزارع كشاورزي، باغات،گلخانه ها و … جهت كاشت غلات، سبزيجات، صيفي جات، علوفه و … مي باشدو قابليت جابجايي و انبارش پس از پايان فصل كشت را دارد . نوارهاي آبياري قطره ای توليدي اين شركت نيز از نوع لوله هاي قطره چكاندار غير خـود تنظيـم مي باشـد كه داراي يكنواختي آبدهی می باشد . با توجه به عدم نیاز به تسطیح زمین و جلوگیری از رشد علف های هرز ، جهت آبياري مزارع كشت رديفي ، گلخانه و … بسيار مناسب و مقرون به صرفه مي باشد.