به سایت شرکت سپاهان پویه خوش آمدید

about us farsi

معرفی شرکت

    • این مجموعه در سال 1371 در شهر اصفهان تأسیس گردید. فعالیتهای تولیدی این شرکت در سال 1375 و با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن از اداره کل صنایع استان اصفهان در شهرک صنعتی مورچه خورت آغاز گردید و در سال 1376 نیز با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات پلی پروپیلن گسترش یافت.

اطلاعات بیشتر ...

محصولات

کادر فنی متخصص و پشتوانه 25 سال تجربه در تولید لوله و اتصلات

افتخارات شرکت

شرکت سپاهان پویه، علاوه برپنج نشان استاندارد ملی، دارای گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO-9001-2015، گواهینامه نظام مدیریت زیست محیطی ISO-14001-2015، گواهینامه مدیریت کیفیت رضایت مندی مشتری ISO-10002-2014 از شرکت SGS و گواهینامه ISO-17025 می باشد.

 

شركت سپاهان پویه، علاوه بر تولید لوله های پلی اتیلن تاشو ی ساده، لوله های تاشو ی سوراخ دار نیز تولید می كند. این لوله ها، در سیستم های آبیاری كم فشار، جایگزین مناسب و ارزان سیستم های آبیاری بارانی و قطره ای می باشد.

مصرف این لوله ها عمدتاً در مزارع كشاورزی، باغات،گلخانه ها و ... جهت كاشت غلات، سبزیجات، صیفی جات، علوفه و ... می باشدو قابلیت جابجایی و انبارش  پس از پایان فصل كشت را دارد. ضخامت لوله های تولیدی از 0/2 میلیمتر تا 0/5 میلیمتر قابل تغییر می باشد. فشار كاری این لوله ها نیز 0/6 تا 1/0 آتمسفر می باشد كه این امر باعث كاهش بسیار هزینه های جانبی در طراحی سیستم آبیاری می باشد. تنوع در طراحی نازل ها، یكنواختی و نوع پاشش آب از دیگر مزیت های این لوله ها می باشد. طراحی نازل ها متناسب با نوع كشت و درخواست مشتری قابل تغییر می باشد. پهنای موثر پاشش آب از 2/5 متر تا 8 متر می باشد. بكارگیری لوله های فوق با كاهش 50 تا 80 درصدی نیروی كار، كاهش40  تا 80 درصدی مصرف آب، كاهش 50 درصدی مصرف كود و افزایش 10 تا 30 درصدی محصول همراه می باشد.

ویژگی ها

ویژگی ها و مزایای لوله های تاشو ی بارانی شرکت سپاهان پویه

  • یکنواختی در پاشش آب 
  • سرعت در نصب و جمع آوری مجدد 
  • سبکی وزن
  • مقاوم در برابر اشعه ماوراء بنفش خورشید
  • تنوع در فشار کاری ، رنگ ، طول و ضخامت بر اساس نیاز مشتری
  • تنوع در طراحی نازل های آب متناسب با نوع کشت
  • کاهش قابل ملاحظه هزینه در مقایسه با سایر روش های آبیاری