به سایت شرکت سپاهان پویه خوش آمدید

about us farsi

معرفی شرکت

    • این مجموعه در سال 1371 در شهر اصفهان تأسیس گردید. فعالیتهای تولیدی این شرکت در سال 1375 و با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله های پلی اتیلن از اداره کل صنایع استان اصفهان در شهرک صنعتی مورچه خورت آغاز گردید و در سال 1376 نیز با اخذ پروانه بهره برداری در زمینه تولید انواع لوله و اتصالات پلی پروپیلن گسترش یافت.

اطلاعات بیشتر ...

محصولات

کادر فنی متخصص و پشتوانه 25 سال تجربه در تولید لوله و اتصلات

افتخارات شرکت

شرکت سپاهان پویه، علاوه برپنج نشان استاندارد ملی، دارای گواهینامه مدیریت تضمین کیفیت ISO-9001-2015، گواهینامه نظام مدیریت زیست محیطی ISO-14001-2015، گواهینامه مدیریت کیفیت رضایت مندی مشتری ISO-10002-2014 از شرکت SGS و گواهینامه ISO-17025 می باشد.

 

اتصالات:

اتصالات لوله های پنج لایه در شرکت سپاهان پویه، عمدتاً از نوع پرسی است که از جنس برنج مرغوب با روکش نیکل می باشد. در نتیجه از رسوب گرفتگی و خوردگی آن جلوگیری به عمل می آید. حلقه محافظی از جنس استیل ضد زنگ به منظور اتصال محکم لوله و اتصالات و همچنین محافظت اورینگ ها از ضربه های مکانیکی به کار گرفته شده است. اورینگ های اتصالات از جنس مرغوب می باشد که از انعطاف پذیری خوبی در مقابل انبساط و انقباض ناشی از تغییرات در دمای آب برخوردار می باشد.

ابزار نصب و اتصال به یکدیگر، دستگاه پرس برقی یا دستی مخصوص می باشد. در نتیجه اجرای لوله کشی بسیار سریع و آسانتر از سایر انواع اتصالات می باشد.

etesalat